מרכז ספורט הרכיבה ברמת גן
שיעורי רכיבה על סוסים // רכיבה טיפולית

בואו להיות ספונסרים במכביה ה-20: הזדמנות פרסום ייחודית בתחרויות הרכיבה

מכבייה רכיבה על סוסים תחרויות 2017

בעלי חברות, מפרסמים ומשווקים, לפניכם הזדמנות פרסום ומתן חסות מיוחדת במינה: משחקי המכביה ה-20 ייערכו השנה בישראל. במסגרתם, יגיעו עשרות רוכבים יהודים ברמה עולמית לארץ, ויתחרו בקפיצות ראווה ודרסז’ באיצטדיון וינטר.

אלפי צופים צפויים להגיע לגמר התחרויות, שייערכו בתאריכים 9-12 ביולי 2017 באיצטדיון ברמת גן. תחרויות הרכיבה ישודרו בטלוויזיה וצפויות לעניין קהל מכל העולם שמתעניין במכביה, בספורט וברכיבה על סוסים.

יש לכם מותג יוקרתי? רוצים לקדם את המוצר שלכם בפני קהל יעד מבוסס ואידיאלי? פנו אלינו עכשיו לקבלת מידע על חבילות פרסום וחסות בתחרויות הרכיבה על סוסים במכביה.

בין אפשרויות הפרסום והחסות המוצעות:

  • חבילות פרסום וחסות הכוללות שלטים, דגלים, פרסום על מכשולי קפיצות, תחרות על שם המפרסם, דוכן מכירות, פרסום בתוכנייה, הזמנות למתחם ה-VIP ועוד – החל מ-30 אלף שקל.
  • דוכן מכירות באזור ההומה של איצטדיון וינטר – החל מ-5,000 שקל.
  • אירוע סגור בלאונג’ VIP אקסלוסיבי – אנא פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.

תחרויות סוסים פרסום מכביה 2017

צילום: רויטל סלומון

פרסום על מכשולי קפיצות מאפשר לכם לייצר חשיפה חוזרת ונשנית למותג או לחברה שלכם – המכשולים נצפים שוב ושוב על ידי הקהל והמצלמות מתמקדות בהם מספר פעמים רב במהלך השידור.

אל תחמיצו את האפשרות הייחודית לפרסום בלתי נשכח, והזדמנות לחשוף את המותג שלכם שוב ושוב לקהל מבוסס ואיכותי. פנו אלינו עכשיו ונשמח למסור לכם פרטים נוספים:

שם מלא (חובה)

אימייל (חובה)

טלפון

[recaptcha]

צרו קשר

שם *

דואר אלקטרוני *

טלפון

נושא

הודעה

[recaptcha]

WhatsApp chat