מרכז ספורט הרכיבה ברמת גן
שיעורי רכיבה על סוסים // רכיבה טיפולית

סדנאות ניהול

סדנאות ניהול חוות סוסיםמה בין רכיבה על סוסים וניהול בארגון?

מרכז ספורט הרכיבה מציע סדנת ניהול ייחודית, המהווה חוויה מגבשת ומלמדת. מתוך ההתנסות ברכיבה על הסוס, לומדים המשתתפים על יחסים ועל ניהול.

“הסוס הרבה יותר חזק מהרוכב עליו”

הישיבה על גב הסוס לא מקנה לרוכב שליטה עליו. כדי שהסוס יבצע את מה שהיושב עליו רוצה, על הרוכב ללמוד את הדרכים הנכונות להשפיע עליו.

גם בארגון – מינויו של אדם לתפקיד ניהולי לא מקנה לו שליטה על בעלי תפקיד אחרים מהם הוא אמור להפיק תוצאות – כפיפים, עמיתים, ממונה, ספקים ולקוחות. המנהל לעולם אינו שולט בהם, וכדי להצליח עליו למצוא את הדרכים הנכונות “לרתום” אותם.

למי מיועדת סדנת הניהול?

  • לחברות המחפשות דרך מקורית ומהנה לגיבוש צוות העובדים.
  • לחברות העוברות שינוי ארגוני.
  • למנהלים וצוותים הרוצים ללמוד בדרך חוויתית ויעילה על סגנון הניהול והעבודה בצוות.
  • לחברות המעוניינות לשפר את היעילות, האימון והתקשורת בין צוות העובדים.
  • לחברות המעונינות לשפר את יכולת הניהול של צוות העובדים.

פעילויות בסדנת הניהול

בסדנת הניהול ייתיחסו המנחים לנושאים רלוונטיים לניהול: תקשורת אפקטיבית, פתרון בעיות, הבנה של מערכות יחסים, קבלת החלטות, מנהיגות, חשיבה יצירתית, עבודת צוות, הנעה, הנאה ועוד.

צוות העובדים המתארח בחווה ילמד באווירה משחקית ומקדמת למידה.

הפעילות מורכבת מתרגילים שונים בשיתוף סוסי החווה. הפעיליות השונות מלוות בניתוח התהליך ומאפשרות לצוות המשתתף להגיע לתובנות בזמן קצר.

הסדנה מתקיימת מהקרקע, אינה כוללת רכיבה ולא נדרש ידע מקדים ברכיבה או בטיפול בסוסים – זהו תהליך של ייעוץ המשלב אנשי מקצוע מעולם הסוסים והפסיכולוגיה.

מנחי הסדנה

שי רודיטי – פסיכולוג מומחה, בעל ניסיון רב בעבודה עם מנהלים ומפקדים בדרגות ניהול שונות.

דינה דאהן – מדריכת רכיבה  ופיזיותרפיסטית מומחית ברכיבה טיפולית.

המפגש עם הסוס הגדול והחזק והניסיון לרכוב עליו, מאפשרים למנהל לחוות באופן ישיר ובלתי אמצעי את הפחד מהחיה אותה הוא אמור להוביל, את הצורך בשליטה ואת ההבנה שאינו יכול לשלוט, אלא להשפיע בלבד.

הסדנה מהווה כלי איכותי ללמידה על יחסים ולבחינה מחודשת של הנחות היסוד באשר לדרכים האפקטיביות להשיג תוצאות ניהוליות ולשפר את יחסי האנוש בארגון.

לפרטים נוספים, אנא צרו קשר.

WhatsApp chat